Carbon Fiber plaka nerde bulunur?

Arkadaşlar carbon fiber bulamazsam G10-FR4 de işimi görür. Ama satan yer bulamıyorum.

Muhtemelen şuralara bakmışsındır ama ekleyelim,
----------------------

http://www.kompozit.net/?kategori-65-KARBON-ELYAF-PLAKALAR.html

-----

THK
-----

21 x 20 cm 2 kat 30.-TL/adet+kdv
21 x 20 cm 1 kat 23.-TL/adet+kdv

29.5 x 30 cm 2 kat 65.-TL/adet+kdv
29.5 x 30 cm 1 kat 49.-TL/adet+kdv

Tek tarafı parlak, diğer tarafı pürüzlü.
Karbon elyaf: Toray
Epoksi: Axson
İmalat yöntemi: infusion

Kompozit.net in ürünleri pek kaliteli değil hem karbonfiber levhasını hemde G10 levhasını deneme şansım oldu. Rc Modelcilere kesim yapıyoruz. Modelciyiz abi yardımcı olabilriim sana. 3 mm 2 mm G10 elimizde var. Ayrıca karbonfiber içinde yardımcı olabilirim

400x300 mm ebatlarında kalınlığı 2 mm olan levhadan 2 adet lazım. Zahmet olmazsa bana bir fiyat çıkarabilir misin?

Teşekkürler,
Suat

Siyah G10 lazım bu arada. Carbon fiber de olur ama onun maliyeti fazla olur. Bu yüzden tercihim G10'dan yana.

Abi siyah G10 altın gibi bişey bulması çok zor. Ankarada olduğuna dair bir duyum aldım ama hiç bir yerde bulamadım ben. Ayrıca G10 u boyamak çok zor değil. İnce zımpara ile yüzündeki parlaklığı aldığından zaman mis gibi boyanıyor

Kompozit.net sitesinde 480x480 2mm plaka 284 lira. Delirmiş bu insanlar.

Merhaba;

Model arabalara dış kaput imalatı yapmayı düşünüyorum. Buna alıcı nereden bulabilirim. En az 100 yada 200 adet olacak şekilde her aracın dış kaportası modelini plasikden yapabilirim.

Kumanda alıcısını mı yoksa müşteriyi mi kastediyorsun?

müşteri yi kastetmiştim. yani buna kimler ihtiyaç duyar. ihtiyaç duyanlar nerelerde olur nasıl ulaşılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…