Ccc dik islem

Merhaba arkadaşlar. Çok uygun fiyata bir dik işleme merkezi buldum. Ama kumanda paneli çok eski 80 li yıllardan kalma. Ben bunu sadece panosuna değiştirtsem yeterli gelir mi? (Fanuc, Fagor mitsubishi siemens v.s) Yoksa komple sistem mi degismeli servolari neyin var makinenin sadece kontrol paneli ile yırtabilirsem maliyeti en uygun ne olur?
Yardım ederseniz çok sevinirim...

Merhaba arkadaşlar. Çok uygun fiyata bir dik işleme merkezi buldum. Ama kumanda paneli çok eski 80 li yıllardan kalma. Ben bunu sadece panosuna değiştirtsem yeterli gelir mi? (Fanuc, Fagor mitsubishi siemens v.s) Yoksa komple sistem mi degismeli servolari neyin var makinenin sadece kontrol paneli ile yırtabilirsem maliyeti en uygun ne olur?
Yardım ederseniz çok sevinirim...
Eğer mekaniğin sağlamsa elektrik elektronik sistemler değiştirilir ama sana kötü bir haberim var FANUC,Siemens ve mitsubishi almak yeni makine parası daha dün koaceli köseköy de bir makineye gittim arızalı ekran için Sİemens kontrol ünitesi vardı ve istenen fiyat 6000 euro yeni ekran için!
Ben daha önce tezmaksan a.ş. de ikinci el ve revizyon atelyesinde çalışmıştım ve orada biz siemens kontrol ünitesi kullanıyorduk servo motor ve spindle motor ve sürücüleri o zaman firmanın verdiği ücret siemens için 2000 dolar civarındaydı yinede siz bir araştırın.Daha ucuz üniteler var çin malı ve tayvan malı ürünler.

Forum istatistikleri

Konular
129,063
Kullanıcılar
451,338
Son üye
the_tech

Yeni konular

Geri