cctv kamera

enbilişim

Üye
Sa. arkadaşlar sizden bilgi paylaşımı istiyorum KAREL marka kamera ve dvr tavsiye edermisiniz satmak için yada beylerbeyi ürünleri tavsiyeniz ne olur paylaşırsanız sevinirim

Kamerada Karel'i hiç duymamıştım, sitesine baktım sertifikasyon kısmı yok ! Güven verici değil.

yaşadığın kenti bilmiyorum ama karelden ziyade işi sadece güvenlik olan bir firmayla çalışmanı tavsiye ederim

yaşadığın kenti bilmiyorum ama karelden ziyade işi sadece güvenlik olan bir firmayla çalışmanı tavsiye ederim

Kesinlikle size katılıyorum. Maalesef ismi biraz duyulmuş olan firmalar kendilerine bir iş dalı olarak ilk girişimlerini Güvenlik sektöründen yana kullanıyorlar. Telekom bile Bir firma ile alarm kampanyası işine girmiş ... Yuhhh diyorum başka bir şey demiyorum . Saygılarımla.

ilk başta kar marjı yüksek geldiği için büyük firmaların iştahı kabarıyor ama beyaz eşya gibi değil ki bu sistemler 24 saat izlemesi var telefonla desteği var sürekli servisi var , bir profilo örneği var ki sektöre girdiklerine çoktan pişmanlar

Üstadim D-QEYD markasını önerebilirim.Ürünler, Satış ve Satış sonrası teknik destek gayet memnun edici en azından bir projende bu ürünlerden kullanıp ürünleri denemiş olursun, pişman olmazsın. www.d-qeyd.com.tr sitesinden de ürün resim ve teknik özelliklerine bakabilirisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…