cebit 2010 yorumlarınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

**poyraz**

Üye
arkadaşlar cebit 2010 a gidenler yorumlarını yazabilirmi ilk yorum benden olsun dikkatimi çeken çok fazla telekomunikasyon şektöründen firma vardı. Birde yazılım firmalarıda çok fazlaydı bu iyi bir gelişme

3 boyutlu, kioks önündeki animasyon, reklam gösterisi çok güzeldi.
Diğer herşeyi gördüm veya okuduğum kanısındayım, ama 3d hayatımıza daha çok girecek gibi.
Yakında, kim gerçek, kim değil anlayamayacağız.
Özünde, bir daha ki sefere, düşünerek gideceğim, galiba son ziyaretimdi Cebit'i...

foxsprin'in fikirleride tamamen katılıyorum. Cebit 2010 çok zayıftı. Eski cebitleri arattı. Allahtan 20 tl verip bilet almamıştım, yoksa parama yazık olurdu. Böyle giderse cebit'e katılımlar azalır. Eski yıllarda trafik tıkanır Topkapı'dan Beylikdüzü'ne adım adım giderdik.

foxsprin'in fikirleride tamamen katılıyorum. Cebit 2010 çok zayıftı. Eski cebitleri arattı. Allahtan 20 tl verip bilet almamıştım, yoksa parama yazık olurdu. Böyle giderse cebit'e katılımlar azalır. Eski yıllarda trafik tıkanır Topkapı'dan Beylikdüzü'ne adım adım giderdik.

Aynen bende 2009 Cebit'te büyük bir hayal kırıklıgına ugradım ve bu sene gitmeyi düşünmüyorum bile bencede Cebit böyle giderse giderek ziyaretçi kaybeder.

telekom operatörleri yoktu( avea,turkcell, vodafone) fuar zayıftı bence. En güzeli 3 boyutlu reklamdı.

Evet en süperi hatta tek güzel şey 3d idi, buna bende katılıyorum, ve arkadasların dediği gibi bende bidaha gitmek isteyeceğimi sanmıyorum. Büyük teknoloji marketlerde dolasmak daha güzel sanki... okadar ölmüş

CEBİT'e bu yıl sıradanlaşmıştı. Teknolojiyi kısa sürede etkin kullandığımız iletişim araçlarından dolayı farklı birşey göremedik diyebiliriz.

Aracı olmayanlar fuar alanına ulaşımda problem yaşadıkları için organizasyona kırık not verdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,873
Kullanıcılar
450,996
Son üye
cillop

Yeni konular

Geri