CESET MOTOR BAĞLANTISI

irfancan

Üye
Arkadaşlar,
Resimde özelliklerini verdiğim motoru haricen kullanmak istiyorum. Bir de, yine aynı resimde şemasını verdiğim, bu motora ait olduğunu düşündüğüm bir kondansatör var. Motorun ve kondansatörün bağlantıları nasıl olmalı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
motorun adı üniversal motor google de bi ara bağlantısını bulacaksın... yalnız bu motor yüksek devirli çalışır ve yüksüz çalıştırma yakarsın:?

bk~~

Evet, hızı 14400 rpm. Google de bağlantısını bulamadım. Yine de teşekkürler.

arkadaşım standart uinversal motor baglantısı yastıklardan gelen bir uca fazı ver digerini kömüre bagla diğer kömür ucunada nötrü bağla calışır

Teşekkür ederim, hata yapıp motora zarar vermemek için denemedim. Bu nedenle görüş almak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…