cezayirde çalışacak elektrikçi

muh8728

Üye
slm arkadaşlar cezayirde otoyol tünelinde çalışacak ; kumanda sistemlerinde tecrübeli, kompresör, jeneratör, tünelde çalışan delici ve beton makinlarının kumanda arızalarına müdahale edebilecek elektrikçilere ihtiyacımız vardır. adayların yurtdışında çalışmasında sakınca olmaması ailevi problemlerinin olmaması, mümkünse bekar olmaları tercih sebebidir ayrıca 28 yaşın altındakilerin mutlaka elektrik teknikeri olması şarttır.ülkenin kendi isteği gereği 28 yaşından büyük olanlar iste mutlaka leketrikçi olduğuna dair bir belgeye sahip olmalıdır.
senelik 1 ay izin olup 1 gidiş dönüş bileti hakkı vardır 6 ayda bir gidilmesi durumunda 2. bileti çalışan kendisi karşılayacaktır.
işin süresi yaklaşık 7 yıl civarındadır uuzn süreli elemanlar düşünmekteyiz.
maaş : 1450 euro( kalacak yer + sigorta + yemek şirkete aittir)
başvurular:
volkangrey@gmail.com
adresine göderilecektir.
lütfen ilanın altına ciddi olmayan insanlar yorumda bulunmasınlar. sorusu olanlar başvurularında sorularını belirtsinler. ilan gayet açık ve nettir.

Son düzenleme:
arkadaşlar gelen maillerde işe talibim felan yazılıyor ama cv gönderilmiyor cv ler gelmeden sizin hakkınızda bilgi edinemeyiz mutlaka başvuralarınızda cv gönderiniz ve ayrıca tecrübe şarttır.

40 kişilik hazır ekipvar elektriğin hersafhasında tecrübeli saha mcc pano kumanda zayıf akım ag og kablo çekimi tubing tava kondivit test sahayla aklınıza gelebilecek hertürlü ekip var yurt içi yurt dışı sağlam kadromuz çalışmış tecrübe sahibidir. istenirse sayımızı artırabiliriz iş cazip olursa sayımızı 200 kişiye kadar çıkartırız formen postabaşı ekip başı teknisyen tekniker usta olarak

ben şuan afrikadayım kasım 30 da işiteslim ediyoruz 5 yıldızlı oteli kasım 30 dan sonra sizinle çalışmak isterim hayırlı bayramlar ha.sahan26@hotmail.com 2001 2002 yılında limak otoyol şantiyesinde bakımcı olarak çalıştım pozantıda

20 yıllık tecrübemle bende sizinle calışmak isterim kumandanın asından zsine kadar anlrm kendme oldukca güveniyorum işimi cok seviyorum gerekli yanıtlarınızı bekliyorum.

otomasyon plc herçeşit kumanda panoları kompazasyon makina otomasyon ustasıyım 13yıldır bu işi yapıyorum işimi çok seviyorum

merhaba arkadaşım ben otomasyon plc kompazasyon hernevimakina otomasyonu yaparım otomatik kumandanınkıralını yaparım ayrıca kumandatasarımınıda kendim yaparım ercanotomasyon@hotmail.com cep no 05378503889

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…