cnc router için motor seçimi

Turkiyede 2.2kwlik uygun bir su sogutmali motor varsa linkini alabilirmiyim turkiyedeki motorlarin hepsi hava sogutma bizim alacaklarimiz tabi turkiyede su sogutmali varsa hic dusunmem ama oyle birşey gormedim duymadım cok arastirdim geldigim nokta gene tr.alibaba.com malesef .s

Son düzenleme:
Bi sorum olacak iso 30 atc 4.5kw 3000 devirlik spindel alan olur mu? Sadece merak ettim.

su soğutmalılar biraz zahmetli. su pompası ve su tesitatı çekmeniz lazım. Extra hortum vs çekmeniz lazım. ben hava soğutmalı tercih edeceğim.

Cemal bey yarin kontrol edip bilgi versem bi yanlislik olmamasi icin. Uygun olur mu

sıkıntı yok hocam ne zaman müsait olursanız o zaman bilgi verirsiniz. ben türkiye distiribütöründen aldım bu fiyatı. siz nerden aldınız merak ettim. eğer aynı fiyata türkiyeden alacaksam hiç çinlilerle uğraşmam.

he bu arada eksik söyledim. $83+kdv demişti bana türkiye distiribütörü biraz indirim yapsaydı 50-100tl fazla verip türkiye garantilisini almayı tercih ederim fakat totalde çok fazla fark oluyor ve indirim yapmadılar bende almadım

su soğutmalılar biraz zahmetli. su pompası ve su tesitatı çekmeniz lazım. Extra hortum vs çekmeniz lazım. ben hava soğutmalı tercih edeceğim.
Haklısınız fakat su pompası hortum dediginiz nedir ki sesi bastırdıktan sonra
http://www.aliexpress.com/item/Wate...nverter-80mm-clamp-water-pump/2041841053.html
bak mesela herşey dahil ama kargo yöntemi sıkıntı satıcıya china air post ile gönderim yapıyor musun diye sordum dhl sizin anlattıklarınızdan dolayı tercih etmiyorum özellikle @suatkorkmaz abimin dediklerini düşündüm. Başka hangi yöntem ile getirtebilirz ki .İlk başlarda arel baya bi kafama yatmıştı. Fakat 2.2kw söz konusu olunca interter ve motor fiyatları 1.5 bin tlyi buluyor hemen ne pens set var ne pens ne tutucu. Yerli üretim bir makina neden bu kadar pahalı ki hemde gürültüsünden yakınılıyor anlamıyorum dogrusu. Tamam kalitesine birşey demiyorum ama genede biraz pahalı küçük motorlar.

hortum diyip geçme gereksiz tesisat kalabalıklığı yapacak bu arada motor 500tl civarı olması lazım delta sürücüde o civarda diye hatırlıyorum. bende 2.2kw alacağım ama şuan o tarafa yönelmedim sırayla ilerlemek istiyorum . uğraştığım başka şeylerde var 50 tane işi takip edince beynim gereksiz yoruluyor. bu nedenle kafam çok karışsın istemiyorum spindle sona kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…