cnc router için motor seçimi

leadshine logosunun üstünde kesinlikle çince yazılar olmaz

Cemal bey bir urunun kopyasi hatta kopyasinin aslindan daha kaliteli olanlarini gordum... bu olabilir.. biz gene hedefe bakalim bir deneyin sonuclari yazin. Neden olsa sayfa sikintimiz yok)

ya aslında hepsi aynı şey de ısınma falan yapmasında hepsi aynı şey sonuçta

o yüzden arkadaşa şahin rulmana bir bak dedim

Dogru asenyurt kardes hemde cok yardimci olurlar.. hemde bir cok buyuk firmadan daha cok mallarini arkasindalar...

leadshine logosunun üstünde kesinlikle çince yazılar olmaz
bu konuda yanlış düşünüyorsun bence ama bende tam emin değilim.
şahin rulmandaki sürücüler pek hoşama gitmemişti. bu çince olayına bir bakacam. pekte sahte olduğunu düşünmüyorum ama bunla alakalı dönüş yaparım.

bu arada yeri gelmişken sorayım. Şahin rulmandaki çin malı ray araba ve vidalı mil kullanan var mıdır?
hiwinden fiyat aldım şahin rulmandaki çin malları ile arasında 1.5-1.75 katı fark var. Şahin rulmandaki malların boşluk yapma durumu nedir? Çin malı hiç kulllanmadım bilmiyorum.

ben çin malı şahinden alınma sürücüleri kullanıyorum gayette başarılar hiç sorun yaşamadım.
sürücüleri almayıp çin malı araba ve rayları niye düşünüyorsun o zaman ??

bence şahinden şu şu malları kullanan var mı diye sorsan daha doğru olur.
çünkü ben şahinden 25 lik araba ve rayları kullanıyorum bu zamana kadar sorun yaşamadım istersen de yaptığım işlerden bir iki örnek göstereyim ??

Bence sorun olmaz.. bu biraz ne hissetiginle alakali... kilit urunler var.. onlar icin tamam konusulabiliriz. Senin isin icin cokda iyidirler yeterde artar

Yazilar 2.5mm ya da 3mm olmasi gerek

Ekli dosyalar

• 1413538467638.jpg
    53.7 KB · Görüntüleme: 57
  • 1413538535554.jpg
    50.5 KB · Görüntüleme: 53
  • 1413538640492.jpg
    74.6 KB · Görüntüleme: 49

ilk etapta küçük bir makina yapacağım. tasarımı değiştirme durumu oluşacak ihtiyaç doğrultusunda. bu durumda eski aldığım mil ve raylar kısa gelecek . Tabi bunlar varsayım ama genede 1. öncelik çin malı değil. Sonuçta forumu herkes fikir edinme amaçlı kullanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…