cnc router için motor seçimi

Baktım birçok defa ama çok ayrıntılı bilgi verilmemiş yada ben bulamıyorum girmedigim sayfası kalmadı 2-3 satırdan başka bir ayrıntılı bilgi bulamadım eger yanılıyorsam özür dilerim fakat ben sadece okudugumu söyledim. Kendi fikrimi belirtmedim veya arel kullanmadım. Sadece spindle araştırırken edindigim bir bilgi idi dogru veya yanlış teyit edemiyorum.

Çinde german diye bir şehir var rulmanlar orada yapılıyor. Yani bildiğiniz Almanya ülkesine ait değiller.

arel ve hertz gayet kaliteli markalardır çinden ne olduğu belli olmayan sulu spindle ve gümrük korkusuyla getirtmeye çalışmaya değmez
zira bazı suluların su kanallarının ne kadar dandik ve korkutucu olduğunu içini açınca öğrenebilirsiniz.

en azından türk malı alınca herhangi bir sorunda karşınızda muhatap bulabilirsiniz. esnaflık diye bişey var

Bende Türk malını almayı tercih ederim ancak ağırlık ve gürültü beni bu ürünlere iten.

Tam ödemeyi yapıyordum ki senin mesajın gene kafamı çeldi

Burda hertzin videosu var.

Dipswitch ayarlarını step motora göre rasyonel (akılcı) şekilde ayarladınız mı?

Dipswitch ayarlarını step motora göre rasyonel (akılcı) şekilde ayarladınız mı?

4.9A 400 micro step ayarlayıp denedim. 48volt gerilim uyguluyorum sürücü 1-2 defa yüksek voltaj hatası verdi. kataloğunda max 50 yazıyor ama pdfde +45v yazıyor. güç kaynağını güvenlik amaçlı 45volta düşüreceğim. Üzerinde çıkış voltajını ayarlamak için bir direnç var ama ne kadarlık bir ayar payı var bilemiyorum denemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…