CO-TRUST EM 231

Selamlar..
acil yardım gerekli .. siemens S7-200 e baglı Co-Trust EM231 8 kanal TC modulu SF lambası surekli yanıp sonuyor.. bu cihazlar ile siemens tam uyumlu olabilirmi ? sipariş kodu haric herseyi aynı nerdeyse.. gorunum..
kod : EM231 231-7TF32

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bağlamadığın girişlerden kaynaklanıyordur.
bende orjinal RTD modülü ile çalışıyorum aynı sıkıntı var.
micro winde PLC/information bölümüne girersen PLC ye bağlı bulunan modülleri ve varsa hatarlarını görebilirisn.
Ama dediğim gibi kesinlikle bağlamadığın yada yanlış bağadığın girişlerden kaynaklanıyordur.
Bu tip girişlere 100 ohm bi direnç takıp durumu düzeltebilirsin.

TESEKKURLER.. uffuk
Onu biliyordum ve yaptımda zeten kablo ile.. sadece bir modulde kaldı sorun.. hala F lambası yanıp sonyor.. ( bu arada S7-200 sandıgım şeyde S7-200 CN kodlu.. oda cinmaslı siemens..)

" anlayamadıgım siemens bunu nasıl korumuyor urunu telıf hakkıya.. koduna kasasına kadar aynılar.."

Alper bey merhaba,
Ürünün Türkiye distrübütörü biziz.
Bu firma zaten Siemens e üretim yapıyormuş ve anlaşması bitmiş.
Teklif haklarında sıkıntı olmayacak bir kaç değişiklik yapıp satışını gerçekleştiriyorlar.
Vipa, Softlink vb.. firmaların yaptığı gibi.
Linkten tüm Siemens uyumlu ürünlere ulaşabilirsiniz.
http://www.all-automation.be/TrustPLC_Kataloog.pdf
Gürçelik MAkina
www.gurcelikmakina.com
Saygılarımla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…