Düğün Salonu Kompanzasyon Sorunu

sayın fahri yetiş bey şimdi oldu fakat 1000 kva trafom var maksimum çalıştıgımızda 1200 1300 amp çekiyoruz sanırım 24 kademeli bir röle secmeliyim yoksa nasıl konpaze edcem yükte iken yardım için teşekkür ederim

fahribey ben 12 kademe kullanıyorum abb rvc 12 tekfaz üzerinden okuyor sanırım degiştirecem yoksa kapastif canıma okuyacak manuel olarak 1 kwr 0,5 kwr devreye alıp cıkarıyorum fakat saglıklı olmuyor ayrıca bana röleyi anlatmak için yogun çabanıza teşekkür ederiim saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
cos fi ayarını 97 96 getirin çünkü devreye giren bir lamba devreye girdiğnde senin 0,5 kwarlık kondansatör denreye girer bu nedenle cos fi düşürsen 5.6 tane lamba devreye girdiğnde kondansatör devreye girer sorun çözülür sanırım

tense de kullandım istediğini kademeye istediğin grbu takabiliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…