Dümen aci göstergesi

Paskomya usdat, bu konunun piri idi. Galıba, uzakdanda olsa gözlemlıyor, benım tanıdıgım, " huysuz ıhtıyar" ise, size bir cevap gelecektir. Bu arada onu cok özlediğimi ve özlediğimizide duyurmak ısterım.
Bu foruma, 2007 de kayıt olmusum. Ne muhterem kişiler vardı. ne bılgiler paylaşırlardı.
Her şeyden önce, nezaket, saygı ön planda idi. O günlere aşina ve özlıyen biri olmak çok üzücü.
O zamanki, iyi abıler, yağız atlara binip gittiler..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ben yinede çözümü yazayım,
1 adet TLC272 opamp ve 1 adet 24v giriş +/-12v çıkış küçük power konvertör kart lazım. Çok ucuza mal olur.

üstadım, iki indikator arasındaki uyumsuzluk neyden kaynaklanıyor zahmet olmayacaksa açıklayabilir misiniz?

üstadım, iki indikator arasındaki uyumsuzluk neyden kaynaklanıyor zahmet olmayacaksa açıklayabilir misiniz?
Estağfurullah, tabi. Yeni cihazın giriş emedansının düşük olmasından kaynaklanıyor, veya eskisinin dümen sensörünün çıkış emedansı biraz yüksek kalıyor. (Tabii , bütün bu açıklamalar soru soran kişinin anlattıkları ile değerlendiriliyor, herşeyi sağlam farz ederek)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…