Danfoss vlt 300 toprak arızası çözümü

balikci

Üye
Arkadaşlar yeni model Danfoss VLT 300 model sürücülerde earth fault diye bir sorunla karşılasırsanız sorun kesinlikle ana kart üzerinde bulunan Honeywell akım trafolarından birinin gitmiş olmasından kaynaklamaktadır.Akım trafolarını sökün ve dikkatli bir şekiilde kontrol edin.Aradaki farkı görecekesiniz.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
aynı arıza mesajına vlt5000'lerde rastladım.ne ilginçtir ki arıza motor sürücünün aşırı torka girmesinden yani mekanik çıktı.hala anlamış değilim yüksek torkla earth fault arızası arasındaki ilişkiyi.

arkadaş akım trafosuyla ilgili diyor ben genellikle vlt 2800lerle çalıştım senınki yüke binince trafolar ın okuyamacağı bir akım çektıyse hata vermiş olabilir benim yorumum böyle

Otomasyoncu arkadaşım vlt 2800 serisindeki parametre değerlerini pc ile nasıl alabiliriz yardımcı olabilirmisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…