delta plc dop ekran hk.

erkan ayek

Üye
sımdıen yardımcı olacak arkadaslara tesekur ederım arkadaslar ben amator yazlım yapıyıyorum benım yapmak ısdegım plc ye 5 tane tımer koymak ve bu tımer ların zamanlarını ekrandan degısdırmek bana nası yapacagım hakında yardımcıolur sanız sevınırım herkeze ıyı aksamlar

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
ufaktan basit bi delta ekran plc uygulaması yaptım sana ordan kendine göre bişeyler türetebilirsin,kafana takılan bişey olursa sorabilirsin burdayız

Ekli dosyalar

• Yeni Klasör.rar
    9.6 KB · Görüntüleme: 634
erturul bey yardımın ıcın cok tesekur ederım calısmalarınızda basırılar dılerım

delta pls te timerler çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz acil

Timer ların çalışması için datalara sayı girmeniz gerekir ve komutun önündeki şartın aktif olması gerekmektedir.

ertuğrul bey.ben yeni başladım.plc editöründeki simulatörle bu ekran simulatörünü kordineli olarak nasıl çalıştıra bilirim.böyle birşey varmı çihazlar olmadan sadece editörde.böyle birşey olabilirmi.teşekkürler

Merhaba,

Bu konu daha öncede birçok kez sorulup yanıtlandı. Forum arşivine bakabilirsiniz.
PLC ve Ekran simulatörü birbirinden bağımsızdır. Bilgilerinize.

İyi çalışmalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…