Dijital metreleme

karadush

Üye
Arkadaşlar merhaba;

digimet dijital metrelik tanıtım kurulum ve kalibrasyon-digimet digital metering support conveyor - YouTube

Linkte verdiğim gibi dijital bir metreleme yapmam lazım mekanik aksamında sorun yok herşey tamam diyebilirim. fakat kullanılan panel sürücü v.b. durumları nasıl çözebilirim. Kullanılan ekranlı numeric panel nerden temin edebilirim.

Metrelemeyi trigerin bağlı bulunduğu kasnakların dönüş çapına göremi hesaplamalıyım ?

Konu hakkında yarımlarınızı bekliyorum.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
bi tane encoderli motor almış alam mekaniği kurmuş encoderin tur sayıcını da elektronik kart programında cm ye göre kodlamış. ekrana girdiği değer entegreye gönderdiği tur sayısının cm çevirilmiş oranıdır. adam 400 yazıyor. yani 40cm. ilk başta testini yapmış motor 40cm. e gelene kadar kaç tur dönüyor diye. diyelim 1900 tur. entegreye diyor ki. ben 400 yazdığımda sen bunu 1900 olarak aldıla ve çalışmaya başla, motor turu 1800 olunca yavaşla 1900 olunca dur. bu komutları vermiş. kartı proglamlamış... böyle bir mantıkla yazılan proglam da hem iş yapar hem oldukça iyi para eder.) 100$-200$ filan bi kart alabilirsiniz. tabi bulabilirseniz. ama elektronik bilginiz var ise bunun aynısını olmasa da benzerini yapmak mümkün tabi
kolay gelsin.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…