dijital termostat ayarı

değerli ustalar henüz çözemediğim ,bir sorunumvar.dijital termostat ayarının nasıl yapıldığını koca sitede bilen yokmu zoruma gidiyor.esecci marka kelime hatası olabilir. +5de ekowatı durduracak +7de çalıştıracak

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
programdan programa fark var benim genelde kullandıklarım elliwel enda vs. bizim micro controllerde yapsan bunu set değerini 5 e ayarlarsın tolerans değerinide 2 verirsin olur biter. malesef seninkinin menüsünü bilmiyorum .eğer menü yakınsa benziyorsa şöle yap
dif=2 set=5 ok ? sanırım menüyede giremiyorsun değilmi bazı tuşlara basılı tut tek tek veye ikişer ikişer alt menüye girersin kolay gelsin.

Son düzenleme:
Arkadaşım termostat ayarı sadece basit tipde değildir. ilgili ürünün kataloğunu edinmen gerekir zira histerizis değeri, eşik kayması, PID çevrim değeri, kontak konumları değerleri gibi bir sürü değer girmek zorunda kalabirsin. Kullandığın termostat basit bir termostat ise tuş koruması vardır(belirli tuşlara basma), gelişmiş bir şey ise şifreyi girmeden hiçbir değeri (tolerans hariç) değiştiremezsin. kolay gelsin

iyide arkadaşım adam sıfrdan programlama yapmayacak . programlı controlörü n sadece set değerini değiştirecek. ok?

arkadaşım kusura bakma ama sorunu öyle bi açıkşamışsın ki kim ne dese hem doğru hem yanlış olur.
Kullandığın ürünün adını doğru versen, manueline bakalım yorum yapalım.
Yoksa yukarıdaki arkadaşın söylediği doğru set değerini 5 yap diference-fark değerini 2 yap, termostat kendi halleder.

Saygılar

değerli ustalarım bu cihaz bana ayarlı gelmişti. ayarını ben bozdum. hatam normalde açık kontak yerine ekovatı kapalı kontağa bağladım.durumu düzeltince sistem çalıştı.ama tecrübe olsun diye tekniker 07 arkadaşın söylediğini uygulama yapcam. hepinize teşekkürler, saygılarımla

markasını belirtirsen yardımcı olabilirim arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…