dop panelden timer ayarı

arkdaşalr dop panel içinden timerin plc deki degeri nasıl degiştirilir sayı datası uygulayarak yaptım ama o sade girdigim degerden sonra sayıma başlıyor benim yapmak istedigim 10 sn ayarlı diyelim ben bunu 20sn yapmak istiyorum bu nasıl olur bunu hazızada tutması gerekir acıp kapayınca yada resetlendiginde hala 20 sn olması gerekir yardımlarınız bekliyorum

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
hafızalı timer koy olabilir hem sen bir var yani değiken de eklemen lazılm çünkü o değiştiriken değişken gerekir
------------------
yani tonr olması gerekir senin timerın

Son düzenleme:
arkadaşım pek anlayamdım dedigini ton r timer ne fark etcek ki tonr timeri enerjisi kesilse de gelince devam eder oarsını anlayamadım benim istedigim plc nin içindeki degeri kökten degiştirmek 10 sn deyelim 20 sn olsun istiyorum gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…