dsc mühendislik kilitini acma metodu

usta hepsini dediğin gibi yapıyorum bu işlemi denediğim 585 kart alarm kurulu vaziyette hiç bi tuşa basmaya izin vermiyor kitli ondan resetlenmiye bilir

kilitlide olsa acarsın farketmiyor.istanbulda isen ugra halledeyim.islemleri yazdıgım sıraya göre uygula.

ben samsundayım kitli durumda 4 tane panelim var 1 tanesini sorunu farklı tır tır ediyo roleden geliyo.. diğerleride kitli ...........4-5 yanındaki boş lehim patlarını kısa devre yapıp elektriği veriyorum programa gircem giremiyorum tekrar denicem cevap için teşekkürler

babam cok zorlanıyorsan bagla panelini telefon hattına.büyük ihtimala onu programlayan uzak baglantı sifresini kilitlememistir.burdan acayım sana.tır tır edeninde telefon hat kısmında bir transistörü gidik.ölcü aletiyle ölc bulursun.
resetleme islemi icin baska yerleri kısa devre etme cihazı yakarsın.

usta instrolar kodunu bilmeden sifreyi bilmeden ve alarm kurulu iken nasıl tel hattından bilgisyara bağlıcan.

cogu firma download kodunu degistirmeyi bilmez,yani fabrika ayarındadır.download software ile baglantı kurulup aılabilinir.elektrigi ilk verdiginde 1 saatligine downloadı acık tutuyordu zannedersem.

tamamda abi bunun için ne girilmesi gerekiyor *6 masterşifre6mı?....... şifre yoksa kitliyse ne olcak ??

sisteme elektrik verildiginde ilk bir saat downloadı acık tutuyor.baglanma ihitmali yüksek.

halledemezsen kargoya ver gonder
adresı webden bulursun

ustam benim öğrenmek istediğim şu biz yönlendiriyoruz alrmları program şifresini unutulduğunda onlar bişe giridirip bağlanıyorlar ne giriliyodu olazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…