dsc mühendislik kilitini acma metodu

merhaba mühendislik kodunu bildiğimiz panelin programdan kilit acmak için gereken programı söyleyecek kimse varmı (programa girip kilidi acmakdan bahsediyorum)

mühendislik kodunu biliyorsan eğer
paneli resetleme *8 mühendislik kodu 999 müh.kodu 999
master kodu resetleme *8 müh.kodu 989 müh.kodu 989

Merhaba bende dsc marka bi sistem aldim bu gece elime gecicek amotorum ikinci el biraz ucuza aldim netten dsc marka bi ana unite var bi keypat 3 tane pir dedektoru bi harici siren ve ilk arama veya sms atma modulu denilen icine sim kart koyulan bu sisteme baglana bilen yine dsc marka gsm modulu var modelini tam olarak bilmiyorum cihazlarin ama markalari dsc bu sifre konusu falan korkuttu beni baglantilari yapabilecegimi biliyorum ama bu sifre falan karistirdi kafami bankadan sokulmus bi sistemmis insallah yardim larinizla kurarim evime

arm 10 cihazindan tapatalk vip ile gönderdi

Keypatı da bagladım ana panelden çıkan clk ve data ve 0-12 voltu 4 kalo ile keypatı n aynı girişlerine girdim elektirik verdiğimde kaypadın ekranında 01.01.2002 saat00:00 ı gösteriyor ve altında 9851 yazıyor ve sürekli alrm veriyor keypad?

Evet arkadaslar bu gsm sms gonderen ve ana panelin pc programlarina ihtiyacim var bu ana panelin modeli nedir posetteki direnc ve konektor ne ise yariyo nasil bahlanti yapacagim biririne duman ve pir dedektorlerini nasil baglicam suan icin kaypadi ana uniteye bagladim

bilgisi tavSİYESİ OLAN YOKMU ARKADAŞLAR ANA ÜNİTENİN PCB SİNDE KAYPEDİN ALTINDA COOPER SECURTY LTD YAZIYOR?

9851 - Cooper Safety
CİHAZ BU SANIRIM

Moderatör tarafında düzenlendi:
İnsanları Kandırmayın.... 1 ve 8 numaralı Uçları Kısa devre Ederseniz....epromu beslemesini sağlayan direnç yada transistore zarar verirsiniz 24cxx serisi epromlarda 8 numaralı ayak epromun besleme ayağıdır.!!! şimdi birileri size güvenip paneli yakacak sanada iş cıkacak diyemi uğraşıyorsunuz???? doğru ve dürüst bilgi vermenizi tavsiye ederim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…