DSC

dsc sistem kurulum kitapçığındaki 101 nci bölümünde 6 no swinger açık ve 7 no tx gecikme var fonksiyonlarını bilen biri varmı açıklarsanız teşekkürler

sanırım sormak ıstedıgınız zone ozellıklerınde swınger komutu ve 07 tx gecıkme komutları dıger komuıtlar hakında bılgılerım var fakat..bu komutlar hakkında bılgım bulunmamamktadır .gercekten merak ettım

evet bende merak ediyorum ingilizce sözlükte swingerın kelime anlamına da baktım ama hiç bişi çıkaramadım umarım bir bilen bize yardımcı olacaktır .

hafizam beni yanıltmıyorsa, swinger shutdown; alarm durumunda aynı bolgeden arka arkaya calan periyodık alarm durumunda panelın zonu otomatık olarak devre dısı bırakması.TX gecıkme ıse alarm merkezıne gonderılecek data ıcın gereksız alarm durumlarının onune gecmek ıcın ıstenılen gecıkme degerı ıdı..

Saygılar,

swinger hakkında ki verdiğin bilgi hakkında sanırım sende çok emin değilsin sonbaharcocugu ama genede çok teşekkürler

swinger hakkında ki verdiğin bilgi hakkında sanırım sende çok emin değilsin sonbaharcocugu ama genede çok teşekkürler

Bhasettiğim gibi bölgeden arka arkaya alınan alarmların belırlenen esık sevıyesını gecmesı sonucu devre dısı bırakılması.

DCS Power Series installation manuel>Section 013>Adım 7
On;Yaptığınız swinger ayarlarına göre sistem alarmları loglayacak ve Alarm Merkezine iletecektir.
Off;Bölgeden alınan bütün alarmlar loglanacak ve Alarm Merkezine iletilecektir.

Arka arkaya alınan 40 alarmın gonderılmesı gıbı.

Ayrıca Section 377den de swinger shutdown parametrelerini ayarlamanız gerekli.

Kolay gelsin,

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…