DVD den driver yükle_2011 full_İso Dvd Türkçe

60ilhami60

Üye
Driver Pack v.10.6 R44 2011 Pro İso Dvd Türkçe

~~ Program Bilgisi ~~
Sürüm: 2011 v.10.6 R44
Boyut: 2.28 GB
Dil: Türkçe
Sunucu: File serve
Durum: Yüklendi

Programın Özellikleri;

***DriverPack solution v.10.6 Professional 2011 Türkçe İSO DVD***
DriverPack Çözüm 10.6 - otomatik olarak sürücüleri yüklemek için en popüler programın son sürümüdür. Bu sürüm yeni bir dizi özellik içerir ve tüm platformlarda (x86-x64) için optimize edilmiş. Ve yeni bir veritabanı programı sayesinde herhangi bir bilgisayarda bir sürücü yükler!

Otomatik olarak sürücüleri yüklemek için en popüler programın son sürümüdür. Bu sürüm yeni bir dizi özellik içerir ve tüm platformlarda (x86-x64) için optimize edilmiş. Ve yeni bir veritabanı programı sayesinde herhangi bir bilgisayarda bir sürücü yükler!
Arkadaşlar sizlere mükemmel bir program öneriyorum.bu program tam bir driver canavarı.bugüne kadar 20-30 bilgisayara format attım.format attığım bilgisayarların bütün driverlerını bu program sayesinde hallettim.program yukarıda da belirttiğim gibi xp,vista ve windows7 ile uyumludur.kullanılması için internet bağlantısına gerek yok.sadece driver güncelleme yapacağı zaman internete bağlanmak istiyecektir.kendim kullanıyorum.programın türkçe dil seçeneği mevcuttur.
Uyumlu: sistemler
Windows XP 32 Bit
Windows XP 64 Bit
Windows Vista 32 Bit
Windows Vista 64 Bit
Windows 7 32 Bit
Windows 7 64 Bit
Not: Taranmıştır Temizdir Tüm leptop ve masaüstü driverini içermekte..
Her arşivde bulunması gerek..

Linkler :
Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

Yanlış anlaşılma olmaması için bildirmekte fayda görüyorum. Bu yazılımın dağıtımı ücretsizdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…