E3 ile Pano Projesi Çizimi - Video Dosyası

Ürün ağacında Purge komutunu kullanman gerekiyor.

Ben gereksiz olan eye kullanılmayanları demiyorum. Proje çizerken ya devicedan yada cablo editörü ile kablo çekince devrede ( örnek "c" ile 2 klemensi bağlıyoruz ya) connection üzerinde beliren /W1 veya h7vk-1,5bk gibi çıkanları topluca devreden nasıl silebilirim diye soruyorum.

Ürün ağacından shift ile silmek istediğin telleri seçerek, delete forced deyip telleri silerek yapabilirsin.

Ürün ağacından shift ile silmek istediğin telleri seçerek, delete forced deyip telleri silerek yapabilirsin.

Öncelikle teşekkürler. En kısa zamanda dediğini uygulayıp cevap yazacağım. (database zarar vermiyordur umarım)
Sende e3 yg ve og projeleri için mi kullanıyorsun?
Diğer sorum: Yaptığımız bağlantılarda kablo ismini tek tek göstermek yerine bir kerede yapabilir miyiz?( bunu yaparken device dan sembolü çekmek yerine toptan yapabileceğimiz bir yöntem arıyorum)

Ben sana pm atamıyorum ama program hakkında bilgi paylaşımı böyle çok zaman alıyor. İstersen sen mailini pm ile yolla böylece zaman kaybı azalır.

e3 u herşey için kullanıyorum.
Soruya gelince evet yapabilirsiniz. Tellerin olduğu kısımdan sağ tıklayıp connect... (telleri sürekli bağla ) gibi bir seçenek vardı onu seçerken eklemek istediğin tellerin başlangıç ve bitiş noktalarını belirterek hepsi için eklemiş olursun.

Dediğini bugün uyguladım fakat bu sefer /w1, /w gibi teller kalıyor.(dış kablajdaki uzun adlar gidiyor)
cable editörü ile veya manuel devicedan bağlantı yaparken devrede kablo isimlerinin başka şekilde çıkması gerektiğini nasıl belirliyoruz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…