Ek iş arıyorum

freedomfor

Üye
Merhabalar.

MYO Elektrik mezunuyum. Bursa da ikamet ediyorum. AG dağıtım panosu dizaynı imalatı ve yerinde montajı konusunda 5 yıl tecrübem var. Daha önce çalıştığım firmada piyasa panosu yerine Autocat ortamında 3D modelleme yaparak tasarladığım, kaynak kullanmadan tamamen modüler olarak dizayn ettiğimiz karkas içerisine 5000 A ana baralı dağıtım panosu ile BURSA ELECO 2010 Fuarına katıldık. Beğeni toplayan bir proje olmuştu. AG kısmında SM6-36 hücre montajı, seksiyoner montajı, her güçte trafo montajı ve testleri konusunda yeterli tecrübeye sahibim. AG kısmında yine fabrika iç tesisatları her konumda Busbar montajı, her kapasitede ve ölçüde kalbo tava işlerinde yoğun bir şekilde çalıştım. Şuan Türk Telekomda çalışıyorum. fiber optik kablo dönüşüm projeleri hazırlıyorum. Global ihale kapsamında yüklenici firmaların ihale kontrollüğünü yapıyorum. Çalıştığım şirketin ücret politkasından dolayı mesai saatleri dışında veya hafta sonları AG OG işleri veya Autocat ortamında proje çizim işleri yapabilirim. Tam zamanlı Yurt dışı işlerinede açığım.
fatih.bektas@hotmail.it adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…