Electrolux bulaşık makinesi

Dumangrisi

Üye
Herkese önce merhaba... 1 hafta önce electrolux esf 8635 modelini aldım makinenin program bitince kapanıp kapıyı da otomatik açması lazım ama kısa program kullanmamış olmama rağmen kapıyı açmıyor bu bugün kullandığımda bitince hem kapı açılmamış hem de makine kendini kapatmamış bana ne tavsiye edersiniz servisim arayayım

Makinanız garanti kapsamında ise servisi aramanız sizin yararınıza olacaktır.
Buradan tarif etmeyle daha büyük arızaların çıkmasına sebebiyet verebiliriz.

Makinanız garanti kapsamında ise servisi aramanız sizin yararınıza olacaktır.
Buradan tarif etmeyle daha büyük arızaların çıkmasına sebebiyet verebiliriz.
Daha alalı bir hafta oldu makine gayet temiz yıkıyor o konuda bir sıkıntım yok ama işte program bitince makinenin kendini kapatıp kapağı açması gerekiyor Onu yapmıyor servise hemen aramalımıyım birkaç deneme daha yapmalı mıyım

tabikide makina garantilidir muhtemelen teknik bilgi içinde arıyabilirsiniz sonuçta bu makinayı satanlar her sorununuzda size yardımcı olmaları gerekir.

Haklısınız... İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
bende 5545 modelini kullanmaya başladım kullanım kılavuzunda kapak açmayı iptal etme ve devreye alma seçeneklerinin nasıl yapıldığını gösteriyor. isterseniz devre dışı olup olmadığını bir kontrol edin.

Kullanma kilavuzunda kapi acma ozelligi varsa sayet mutlaka devreye alma veya devre disi birakma ile ilgili detayli bilgi vardir

Urunun kullanma kilavuzunu kontrol edersiniz

Ekli dosyalar

• aviary_1521151147917.jpeg
    70.6 KB · Görüntüleme: 13
Moderatör tarafında düzenlendi:
Kullanma kilavuzunda kapi acma ozelligi varsa sayet mutlaka devreye alma veya devre disi birakma ile ilgili detayli bilgi vardir

Urunun kullanma kilavuzunu kontrol edersiniz
Merhabalar... Servisi çağırdım iki defa geldiler onlarda yapamadı, üçüncü kez gelip yazılım attılar şimdi sıkıntı yok gayet iyi

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/electrolux-bulaşık-makinesi.122255/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…