Elecworks

matador_35

Üye
merhaba Arkadaşlar

Elecwork kullanan varmı aramızda varsa biraz bilgi vere bilirmi:confused:
AutoCad kadar esnek mi mesela?

demo videolarına aşagıdaki adressden ulaşabilirsiniz.

elecworks TM - Software for design of automation projects

Konu ile bilgisi olan arkdaşlar yorumlarınızı bekliyoruz:rolleyes::rolleyes:

cofaso,caddy++ ve e-plan benzeri bir programa gibi esnekliğini programı kullanmadan bilinmez ama pano tasarımında solidworks ile ortak bir çalışma yapılmış gibi görsel olarak iyi sonuç verebilir.

eğer buna benzer bi program kullanıcaksan ben cofaso yu önerirrim hem türk yapımı hemde kullanması basit eğitim videoları ile belli bir seviyeye geldikten sonra alışıyorsun
http://www.mertbilgi.com.tr/

Son düzenleme:
benim var...
SW ile tam uyumlu çalışan ve çok esnek bir program. İst. da kulanan bir iki firma var. referanslarında matsushita elec. falan var...

Adı sanı duyulmamış bir program daha. Sitesine girdim en önemli kısımlarında yapım aşamasında diyor. Yeni bir firma herhalde. Teknik destek sayfası yapım aşamasında olur mu hiç?

elecworks otomatik kumanda gibi konularda çok gelişmiş ve uygulamaları görsellikle destekleyen dünyada eşi benzeri olmayan bir program ayrıca solid works ile uyumlu bir program deil bir zat araştırdım saygılar

elecworks otomatik kumanda gibi konularda çok gelişmiş ve uygulamaları görsellikle destekleyen dünyada eşi benzeri olmayan bir program ayrıca solid works ile uyumlu bir program deil bir zat araştırdım saygılar

eleckwork programı solidworks yaptığı bir programdır program paketler halınde solid works uyumlu çalışıyor projenın 3 boyutlu (panonun ve montaj saçı ve malzemeler) çizimini oluşturuken solideki part sistemini kullanıyor proram solidworks üzerinden motajlıyor ayrıca cablolama sistemi var projeye göre malzeme baağlantılarını otomatık yapıyor program güzel aslında ama neden hiç bir proram eplan kadar düzenli malzeme seçim olanağı veremiyor eleckworks çok yeni program eplanla baya bi rekabete girmiş firmaların malzeme veri tabanı desteğini tam olarak alırsa eplanı baya bi zorlar

Forum istatistikleri

Konular
128,935
Kullanıcılar
451,112
Son üye
NecmettinOZKARAKAYA

Yeni konular

Geri