ELEKTRİK MÜHENDİSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cliff

Üye
ASM ARITMA SİSTEMLERİ
ATIK SU ARITMA VE İÇME SUYU ARITMA TESİSİ MEKANİK VE ELEKTRİK PROJELERİNİ YAPAN FİRMAMIZ İÇİN BAYAN ELEKTRİK MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR
*25 YAŞINI AŞMAMIŞ OLMAK
*GEBZE CİVARI İKAMET EDEN (TERCİH SEBEBİ)
*AUTOCAD VEYA ELCAD PROGRAMLARINA HAKİM
*SİGARA KULLANMAYAN
BAYAN ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ARANMAKTADIR.
İRTİBAT İÇİN 0262 643 55 00 veya 0530 200 50 80 numaralarından ulaşabilir
yada ertug@asmaritma.com.tr adresine özgeçmişinizi mail atabilirsiniz.

KUSURUMA BAKMAYIN AMA, ELEK.MÜHENDİSİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ FAKAT ARADIĞINIZ KRİTERLER İÇİNDE 25 YAŞINI AŞMAMIŞ DİYOR,ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ OKUYAN BİR ÖĞRENCİ KAÇ YAŞINDA MEZUN OLUYOR ACABA

Ben bu yıl mezun oldum 22 yaşındayım bi gariplik yok yani.

prezentabl (ne demekse!) vede bekar yazmayida unutmussunuz, Fotografli ozgecmis yollayin demeyide! Zannederim Bayan Satis elemani yerine muhendis calistirmakda daha ucuza geliyor simdilerde, ne o satisdan prim vermemek icinmi muhendis ariyorsunuz

Allah bilir patronunuz ben lise mezunuyum ama kac tane muhendis calistiriyorum bin tlye diye ogunuyordur.

sizin firmanin adini bir yerlere kaydedeyimde bir daha sizin gibi ayrimcilik yapanlarin servis yada malini almayayim.!

Iyi calismalar

sahi neden bayan sonuçta size iş yapacak eleman lazımsa bay bayan fark etmemesi gerekmezmi

Ben başka bişi seziyorum sankiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

konyada ikamet eden elektrik teknikeri ve elektrik teknisyeni alınacak.müracat 0332 236 29 53 ten ulaşabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…