Elektrik Fatura Örneği

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.

tarife kodlarının listesini verebilireseniz eklemeye çalışırım.
faturanızdaki değerlerin programa girirmiş şekli

Ekli dosyalar

• Takip çizelgesi.rar
    44.8 KB · Görüntüleme: 36
teşekkürler avganlı güzel bir çalışma olmuş.birim fiyat değişikliği oldugunda ne yapıcaz peki?

mini kompanzasyon sistemiyle ceza faturalarını indiriyoruz. ilğilenirseniz 545 808 75 13 den bize ulaşabilirsiniz. toptan elektrik ve kompanzasyon sistemleri üzerine çalışıyoruz.. ürünlerimizin 3 ay içerisinde işe yaramadıgına dair şikayet olursa geri iade edebiliyorsunuz.

teşekkürler avganlı güzel bir çalışma olmuş.birim fiyat değişikliği oldugunda ne yapıcaz peki?
excel dosyasında ayrıştırılmış tarife isimli sayfada gerekli düzenlemeleri yapacaksınız. ben de son 2 aydır yeni tarifeleri arıyorum ama bulamadım. bulan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…