Elektrik Mesleği Üzerine; Mühendis ve Tekniker - Teknisyenler için Çok Kapsamlı Başucu Kitap Tavsiyesi..! ElektroBank

tam şu anda önümde duruyor. 2014 yılında almıştım, Gerçekten çok işimi görüyor. Yeniler "ne gerek var internette her bilgi mevcut zaten" dese de, geçmişte de şimdi de çok faydalandığım hap kitap

kitaplar her zaman iyidir, kitap okumak daha iyidir. neden mi bilgiyi unutsan bile nerede olduğunu bilirsin. kitabı açar bulur ve bilgini tazelersin. internette var olanlar alıntılardır, çoğu zamanda tartışmaya açıktır. unutma bir sayfa, bir paragraf, çok önemlidir. cımbızla seçilmiş bir cümle/bilgi; paragraf içeriğinden, sayfa içeriğinde ayrı olarak bir çok tartışmaya açıktır.

sizin kadar edebi yaklaşamayıp daha güncel bir dille yazacağım. Bir şeyi internette araştırırken oradan oraya savruluyorum. Sonra bir bakmışım 100 tane sekme açık ve ben aradığım cevabı değil başka bir şeyi bulmuşum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…