Elektrik pano montajı(taşeron)

CEVDET ÇALIK

Profesyonel Üye
Arkadaşlar,
  • 23 yıllık mesleki tecrübe,
  • Siemens ve Scneider gibi uluslararası şirketlerde çalışma tecrübesine sahibim.
Elektrik pano montajı(Ana dağıtım, MCC, Kompanzasyon,otomasyon) konusunda tecrübeli ekibimle beraber taşeron olarak hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Elekrik panolarıyla ilgili proje çizimleri konusunda da destekte bulunmaktayız.

Tel:0555 446 15 99

Arkadaşlar,

Benimle beraber taşeron olarak çalışmak isteyenler(ekibimize katılmak isteyenler) yukardaki numaradan bana ulaşabilirler.

merhabalar bende aslında taseron olarak pano montajı yapabılırım.yaklasık 7 yıl bu ısı yaptım.sıemens-abb-moeller-schneıder gıbı urunlerı kullandım... tecrubelerım cms makına-ar elektrık-epc elektrık anadol yakasındayım ıyı gunler

Şehir belirtmemişsiniz, İstanbulda mısınız?

MERHABALAR ANADOLU YAKASI TUZLA TEPEÖRENDE ATIK GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ ÜZERİNE MÜHENDİSLİK VE TAAHÜT FİRMASIYIZ ŞANTİYELERİMİZDE ELEKTRİK AKSAMI ÜZERİNE HERTÜRLÜ SORUMLULUĞU VEREBİLECEĞİMİZ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ TERCİHEN PANO KONUSUN DA TECRÜBELİ İLGİLENİRSENİZ
emrahba@mynet.com

merhabalar emrahba pano yapımında sıze kendı yerımızde hızmet etmek ısterız...

Arkadaşlar,

Size ulaşmak için telefon numaralarınızı bildirirmisiniz?

Scneider a bağlı hangi şirkette çalıştın abi bende Scneider a bağlı bi şirkette stajerlik yapıyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…