yener74

Üye
Arkadaşlar kullanmış olduğum elektrik panolarının içine aydınlatma için genelde 18 w fluoresan lamba ve tasarruflu ampullerden sökülme elektronik balast kullanıyordum.Şimdi biraz daha şık olsun diye hazır olan armatürlerden takmak istiyorum.Bunun için bana önereceğiniz aydınlatma armatürü nelerdir.
Dayanıklı olmak kaydıyla 220 V ile çalışan pano içi havalandırma fanı olarak hangi markaları önerebilirsiniz:?

Birde yüksek debili 220 V ile çalışan önerebileceğiniz ihbar sirenleri varmıdır:?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
1- pano aydınlatmasında led çiplerini kullanmanı öneririm.ömrü uzun işçilik çok kolay.2-benim panolara kullandığım fan markası Nanoxia.çok kaliteli 10 yıl garantilive çok sessiz çalışıyor çalıştığını duyamassın.3-ihbar sireni mutlusan,ı öneririm.hem ucuz[19 tl] hemde sağlam.kendm taktım.sorunsuz çalışıyor canavar gibi.saygılarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…