Elektrik Projesi Çizimi

ozpoli

Üye
*Hafta sonları...
*Evde akşamları...
ve
*tatil dönemlerinde işim dışında ekstradan proje çizimi yapmak istiyorum bu konda elemana ihtiyacı olanlar irtibata geçebilirler.

Autocad ortamında projelerin çizilmesi...
Gerekli hesapların yapılması...
Metraj ve eleman adetlerin çıkartılması...

gibi işleriniz zamanında yapılır...

iletişim:
mail:
autocadci@windowslive.com

yok mu arkadaşlar proje ihtiyacı olan yada çevresinde olan....

Merhaba,

Ben özel bir firmada 11 yıla yakındır elektrik avan, uygulama, asbuilt projeleri çizmekteyim. Proje içeriği Aydınlatma, kuvvet, yangın, telefon, data, tv yerleşim kablolama blok diyagramlar tek hatlar ve hesaplardan oluşmaktadır. Ayrıca da metraj çalışmaları... Çalıştığım projeler ise üniversite, konut, hastane, camii, spor alanları, gemi elektrik dizaynı...

Ben halen aynı firmada çalışmaya devam etmeteyim maddi olarak sıkıntıda olmamdan dolayı serbest olarak akşamları ve hafta sonlerımı değerlendirerek elektrik proje işleri yapmak istiyorum. İlgilenenlerin mail yada telefon ile ulaşması durumunda görüşebiliriz, ayrıca istendiği taktirde cv de gönderebilirim...

iyi çalışmalar bol kazançlar... .

Merhaba,

Ben özel bir firmada 11 yıla yakındır elektrik avan, uygulama, asbuilt projeleri çizmekteyim. Proje içeriği Aydınlatma, kuvvet, yangın, telefon, data, tv yerleşim kablolama blok diyagramlar tek hatlar ve hesaplardan oluşmaktadır. Ayrıca da metraj çalışmaları... Çalıştığım projeler ise üniversite, konut, hastane, camii, spor alanları, gemi elektrik dizaynı...

Ben halen aynı firmada çalışmaya devam etmeteyim maddi olarak sıkıntıda olmamdan dolayı serbest olarak akşamları ve hafta sonlerımı değerlendirerek elektrik proje işleri yapmak istiyorum. İlgilenenlerin mail yada telefon ile ulaşması durumunda görüşebiliriz, ayrıca istendiği taktirde cv de gönderebilirim...

iyi çalışmalar bol kazançlar... .
0543 941 23 30
http://www.facebook.com/Freelance.Elektrik.Proje?ref=tn_tnmn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…