Elektrik Staj Defteri

yaaaaa arkadaşlar yarın staj defterini wemem lazım son2 tane kaldı bir basit bir devre gönderebilecek warmi lütfen yardımcı olun

arkadaslar ben mühendisin yanında yapdım üni. 1 yıl staj raporlarına ıhtıyacım var yardımcı olursanız seınırımm

Şu forumdaki bilgileri derleyip toplasan enaz 100 tane birbirinden tamamen farklı staj defteri oluşturursun. Tam olarak bilgi sahibi olmadığınız,detayı derin konuları defterinize yazmayın olurya öğretmen bakarda soru yağmuruna tutarsa nakavt olmayın diye söylüyorum

ben mühendisim ve daha ilk stajımı yapıyorum düz lise mezunu olduğum için staj defteri doldurma hakkında hiç bir bilgim yok buradaki linkleride açamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

beyler banada trafo staj defteri lazım elinde olan yollaabılrıse cok makbule gecer.

staj defteri ihtiyacı olan arkadaşlar fabrikaların Bakım atçlyseinde yapılmış staj defterlerim mevcut ihtiyacı olanlara pm atmaları durumunda yardımcı olabilirim.

trafo bakım onarım ve bobinajla ilgili staj defteri arıorum acil arkadaslar..yardımcı olabılecek varsa cok sevınırım..

staj defteri talebinde bulunan tüm arkadaşlar

forumda arama özelliğini kullanarak staj dosyanızla ilgili bir çok dökümanı hatta fazlasını forumda bulabilirsiniz...

Hazırladıgım Staj Defterını Verıyorum İnsallah Isinize Yarar Bir Elektrik Sirketinde Yapildi Kompanzasyon Ve Elektrik Panolari Ile Ilgili

arkadaş eline koluna sağlık, bunların üstüne uygulamada eklersek tam olur.. burada paylaşırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…