Elektrik tesisat projesi ödev!

SeffaH

Üye
Arkadaşlar ben forumda yeniyim, aslında pek de yeni sayılmam dışardan sürekli takip ederdim.Lise öğrencisiyim sorularımın cevaplarını hep burdan aldım.Asıl konu proje ödevim var ve cuma günü son.Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler....

NE GİBİ BİR ÖDEV, NE GİBİ BİR YARDIM?

Bir evin elektrik tesisat projesi, gerilim düşümü hesabı, tek hat şeması vsvs...
Ama benim için önemli olan sadece proje.Eğer elinizde proje varsa ve bana verirseniz çok makbukle geçer diğerlerini ben hallederim.

Abi eyvallah da bu işimi görmez çok büyük bana bi ev lazım.Bunu sadece proje olarak print yapıp tesisatı çizmem lazım. :s

Abi eyvallah da bu işimi görmez çok büyük bana bi ev lazım.Bunu sadece proje olarak print yapıp tesisatı çizmem lazım. :s

orda villa projesi de var. indir onu, elektrikle ilgili layerları kapata bilirsin istersen

Abi projeyi inceledim baktım.Ben program kullanmayı bilmiyorum ki herhangi bir oynama yapabileyim.

Abi projeyi inceledim baktım.Ben program kullanmayı bilmiyorum ki herhangi bir oynama yapabileyim.

sana sadece mimari proje lazım anladığım kadarıyla. elektrik projesi lazım değil. ben sana yükleyeyim eğer doğru anladıysam. apartman, apartman dairesi, willa ? ne istersin?

Basit bir daire olabilir abi. Aslında eğer elinde varsa biraz kolayına kaçtım. Hem mimari plan bi de onun tesisat çizilmişi var mı abi elinde?

Eğer dediğim gibi yoksa da sadece basit bir daire olabilir.

SABAH GÖNDERECEM SANA. 9:15 DE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…