Elektrik Zabitliği üzerine

Teşekkürler Halil kardeşim.
Şimdilik bakıyoruz
Bakalım rabbim neylerse güzel eyler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.

yener kardeşim ben istanbuldayım istersen tlf. et istersen mail at tlf .0531-518-1929 ceylan4363@yahoo.com daha detaylı konuşalım yalçın ceylan

bedoo kardeş eger yağcı ehliyeti ile işe başlarsan aslında bir anlamda iyi diğer anlamda kötü iyi yanı zaten elektriği biliyorsun ama gemiyi tanımıyorsun yagcı elktrikci olursan gemiyi analiz etmen kolaylaşır diğer yönde lostramonun veya ikinci müh. baskısı altında kalailirsin onu bilemem cünkü bir kişi gemide nekadar yeni ise hep onun üstüne gelinir buda işin diğer yüzü ceylan4363@yahoo.com veya 0531-518-1929 numaralı tlf.dan ararsan daha detaylı konuşuruz ben istatanbuldayım kolay gelsin

aşağıdaki adresste öğrenmek istediğiniz herşey var

Gemi Elektriği

Gemi Elektriği

aşaıdaki linkte aradığınız herşey var

WordPress.com
Gemi Elektriği

arkadaşlar gemielektrigi.WordPress.com adresinde verilen bilgiler yeterli
olacağını sanmıyorum ben bir göz attım siteye hep başlık olarak deginmiş deneyin görün isterseniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
valla yeni gördüm mesajını.aradan 1 yıl geçmiş hala bilgi almak istiyorsan mail adresim aslanszgn@yahoo.com buradan yazarsan en kısa zamanda sorularını cevaplaya bilirim

Arkadaşlar adreslerinizi kaydetdim ama şimdiye kadar açık durumda görmedim sizi acaba sorunmu var ben hotmail kullanıyorum sizdekiler yahoo bundan sorun olabilirmi?

Arkadaşlar adreslerinizi kaydetdim ama şimdiye kadar açık durumda görmedim sizi acaba sorunmu var ben hotmail kullanıyorum sizdekiler yahoo bundan sorun olabilirmi?

bedoo kardeş msn tarzı gorüşmek istersen hotmail adreslerini kullanmalıyız ydiğer adresleride anlık iletiler için ideal olur
msn ad. *****@hotmail.com
****@yahoo.com saygılar kardeşim

Ceylanny,elektrik zabitliği için petrol ve kimyasal sertifika alıcama ama kursa kaydoldumda sadece tanıtım belgeleri için kayıt oldum kursuda aradım gerek olmadıgını söylediler.Ama yakınım bunun lazım oldugunu belirti zabitan sınıfında oldugumuz için sen nediyorsun bu konu hakkında bigin varmı?

[QUOr ne TE=Bedooo;177985]Ceylanny,elektrik zabitliği için petrol ve kimyasal sertifika alıcama ama kursa kaydoldumda sadece tanıtım belgeleri için kayıt oldum kursuda aradım gerek olmadıgını söylediler.Ama yakınım bunun lazım oldugunu belirti zabitan sınıfında oldugumuz için sen nediyorsun bu konu hakkında bigin varmı?[/QUOTE]

bedoo kardeim ben petrol ve kimyasal gemi sertifikaları almadım kursunada gitmedim petrol tankerinde çalışmak her ne isede ben size
kimyasal gemide çalışmanızı tavsiye etmem çünkü ben kendim için istemediğimi başkasına önermem nedenide kimayasal gemilerde çalışamk
sağlık açısından riskli çünkü türk armatörün gemilerinde çalışanlarının sağlığını düşünecek mantelite henüz gelişmedi allaha emanet sağlıkla mutlu hoşça kal kolay gelsin allah yar yardımcınız olsun

Ceylanny,evet kimyasal ve petrolde saglık açısından riskli ama en azından staj için gidicegim firma Türkiye de bu sektörün büyüklerin arasından oldugu için bu konuda taviz vermezler diye tahmin ediyorum ,gemileri hepsi yeni petrol için olanları 2009 dan aşagısını görmedim,bunun dışında hala aktif olarak seni yahoo ve hotmail de göremiyorum baglanmıyormusun acaba ?

valla kardeşim staj nekadar sürer taş patlasın 3 ay en babası 5 ay olur kimyasalda bu kadar zamanda sağlık yönünden bir risk olmaz ama
bağımlılık yaparsa ozaman beter olur düşüncesindeyim .
aynı zamanda sizin msn adresiniz bende kayıtlı değil cünkü siz yazarken bir hata oluştu muhtemelen bu nedenle yazamadım yahoo da msn kayıtlı değil onun için göremiyor olabilirsiniz saygılar hürmetler
denizci kardeşim

herhalde beşiktaş dnz. gidiyorsun doğrumu

YA SA ya gidicem ön görüşme yapmışdım evraklarımı tamamlıyıp gelmemi söylediler bakalım ne olucak,diğer yandan hala şu tanıtım ve işlemlemleri sorunu var.Bagımlılıkdan kastetdigin nedir tiner gibi kafa mı yapmama neden mi olurBu arada filo listesinde işletme altında 2007 li olanda varmış düzeltme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…