Elektrik Zabitliği üzerine

BU YAZILANLAR ARAMIZDA KALMALI LÜTFEN RİCA EDİYORUM
yasa dnz lik sektorel bazda gemilerinde en çok kaza yapan veya tehlikeli zamanların yaşandığı firma olarak tarihe kabartmalı harflerile yazılmış firmadır bu nedenle çalışmalrında dikkatli ol diyeceğim ama senin dışında gelişen olaylardan etkilenme riskinde var çalış ve gör yaşanmadan anlatılan palavra yaşandıktan sonra gercekler drama olur allah kolaylık versin başarılar diliyorum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

ben de yasa da çalıştım ama o kadar da fazla kaza olmadı. benim zamanımda bir gemisi pasifikte karaya oturdu. bir gemisi de amerikan nükleer denizaltısıyla çarpışmıştı . gerçi bu kazalar biraz garip olmuştu ama o kadar da korkulacak bir firma değil.

oo merhabalar mckayrak hangi gemilerinde bulundun bilmiyotum ama ben
duymuştum bayagıda gülmüştük hatta u.s.a nın deniz altısı ile çarpışınca artık yeter pes dediğimi hatırlıyorum ne ise fazla dillendirmeyelim lütfen
farklı yerlere çekilir bu mevzular

bizde bayaa gülmüştük kazalar hakkaten çok ilginçti. diğer gemisi pasifikteki adalar gurubuna yakın bir noktada denizin ortasında karaya oturmuş. rotayı tam üzerinden çizmişler. kimse de fark edememiş.

selamünaleyküm umutubay benim bu sitede bilgilerimi bilen çok arzu edersen sana lazım olacak bilgileri verebilirim

bizde bayaa gülmüştük kazalar hakkaten çok ilginçti. diğer gemisi pasifikteki adalar gurubuna yakın bir noktada denizin ortasında karaya oturmuş. rotayı tam üzerinden çizmişler. kimse de fark edememiş.

evet galiba benim çalıştığım gemiden bahsediyorsun m/v ya/sa emirhan

Moderatör tarafında düzenlendi:
pardon en son hangi tarihte çalışmıştınız benim çalıştığım dönemdeki baş müh. adını hatırlamıyorum ancak duyarsam hatırlarım bahriyeden emekli veya ayrılma sizin isminiz nedir sakıncası yoksa ben sizin ilemi çalıştım acaba

ben askeriyeden değilim. adım m. cevat kayrak

Elektronik Haberleşme(myo) mezunları.. elektrik zabitliği yapabiliyormu??

sanırım size daha önceki mesajlaştığımız zamanlarda bu mevzuları anlatmıştım size ne oldu galiba ya/sa dnz. gemilsine gidecektiniz son durum nedir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…