program güzel olmuş teşekkürler.ama kablo kesit hesabını seçtiğimizde hesap yapamıyoruz hata veriyor program kapanıyor.

kullandığın windows kısıtlı değilse yani bazı kurumlarda windows'un kurulum v.s. engellenir bu yüzden program'a gerekli dosyalar olmadığı için açılmıyor. öyle bir bilgisayar değilse programı açtığında kurulum yapılsınmı diye sorar. 1 kereliğine evet dersen problem olmaması gerekir. diğer açılışlarda hayır'a basabilirsin.

hocam yaptım hatta yönetici olarak çalıştırdım ama kablo kesit hesaplama ve topraklama hesaplama kısmına girdiğimde run-time error'372' hatası verdi.Tabctl32.ocx dosyasını okuyamıyor anladığım kadarıyla.bu sorunu nasıl halledebilirim

windows 7 galiba bilgisayarın. ben win7'de denedim çalışyor aslında bazı bilgisayarda nedenini bilmediğim açılmıyor.

TABCTL32.OCX bu dosyayı bulamadığı için hata veriyor. bu dosyayı indir ve programın yanında dursun. düzelmezse system32'yede kopyala.

Ekli dosyalar

• TABCTL32.zip
    106.4 KB · Görüntüleme: 59
Programın gelişmesi için Öneriniz varsa lütfen yazınız. Ayrıca EXCEL'de programa ekleyebileceğimi düşündüğünüz hazırlayıp paylaşırsanız programa eklemeye çalışırım.

Merhaba

Kablo kesit hesaplama da runtime eror 339 hatsı veriyor

Merhaba

Kablo kesit hesaplama da runtime eror 339 hatsı veriyor

başka ne yazıyor ? mesela tabctl32.ocx diye birşey yazıyor ise yukarıda açıkladım.
ama o değilse internette "runtime eror 339" diye aratınca MSWINSCK.OCX dosyasının eksikliğinden dolayı diyor.

MSWINSCK.OCX dosyasını indirin ve C:\WINDOWS\system32 kopyalayınız

Ekli dosyalar

• MSWINSCK.zip
    53.4 KB · Görüntüleme: 23
Bu programin android telefonlar icin olani olsaydi tadindan yenmezdi. .
Yine de emeklerine saglik arkadasim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…