EMO Aidat Borcu

ticarethane kapatılıyor elbetle ki ses cıkarırlar...
Verilen 10 lira aidatlarla ve verilen eğitimlerle EMO ihya olup yönetimi de sosyal tesislerinde havuzda sefa mı yapıyor, EMO yu savunmak da istifa etmiş üye olarak bana kaldı , işe bak

bir gün emo yu aradım bilgi almak için. sorduğum soruya cevap vermek yerine gelelim ücreti karşılığı yapalım dediler.
ticari kuruluşu bile aradığımda soruma cevap alıyorum. parasını verin gelip yapalım cevabını almıyorum .
ana sayfasında kredi kartı ile aidat ödeme falan yazan kurum mu olur. bildiğin ticarathane....

yazdıklarınızı emoyu savunmak olarak algılamıyorum. sizin düşünceleriniz. bende kendi düşüncelerimi yazıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_69123488/mpage_2/tm.htm

google emo yazın yanında icra cıkıyor

Son düzenleme:
Odamın beni temsil etmesini ve ona sahip çıkmayı çok isterdim. Ama oda ticarethane gibi çalışıyor. Siyasi ve ölüm haberlerinden başka mesaj atmıyor. Sürekli siyaset yapıyor. Üzüntü verici bir durum, kendilerini düzeltmezlerse ki düzelteceklerini sanmıyorum sonları maalesef iyi görünmüyor.

STK lar siyaset ve muhalefet yapmaktan kafasını kaldıramıyorsa demek ki mecliste siyaset ve muhalefet fakirliği var. Bu hususta tek suçlu TMMOB da değil malesef....

Bu memlekette görevini layığı ile yerine getirmeyenlerin sayısı o kadar çok ki. Hangi birinden başlasak acaba
Diğer bir bakış açısı bu ülkede muhalefetlerden iktidar olmayı hak eden var mı? Bence Asla

Neyse siyaset yasaktı değil mi

Liyakatla atanmıyan makam sahiplerinden üstün hizmet beklemek de bizim halkımıza has bir hüsnü niyet , atanmanın yolunun sendikadan partiden cemaatden geçtiği sistemin içine tüküreyim ben.....

Liyakatla atanmıyan makam sahiplerinden üstün hizmet beklemek de bizim halkımıza has bir hüsnü niyet , atanmanın yolunun sendikadan partiden cemaatden geçtiği sistemin içine tüküreyim ben.....

Bu bahsettiğiniz olay maalesef diğerleri içinde geçerli(Bakınız geçmiş siyasi tarih). Başa geçen düdüğü öttürüyor. İyisi de var kötüsü de. Hz. Ömerin adaletini bu dünyada yaşamaya kalkarsak ahirete hesap kalmaz. Böyle bir dünya da yok ahirette

Zararı çok faydası yok. Kapatılsın. Hiç bir faydasını görmedim. 25 sene oldu.

Emo kapanmaz sadece el değiştirir..yeni dönemde yasalar değişir ve bakanlık kontroluna girerse bakalım neler olur merak ediyorum..
emo yıllardır siyaset ön planda olduğu için küçük etkisiz bir kurum olarak kaldı..

hocam çok oldu tabi ama bir halt olmaz bunlarla . adamlar zorla aidat topluyor. çıkmak isteyeni çıkarmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…