En İyi Sigorta Üreticisi Hangisi?

merhabalar

yukarıdaki liste bana göre kaliteden çok en çok satılan ürün olma yolunda gidiyor. Bulunduğumuz yöredede Sayport (her türlü şalt malzemesi var) hualin (her türlü şalt malmesi var ) SUPERİOR (salt malzemeleri mevcut ) SİGMA bunlarında eklenmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

bence en iyisi şems çünkü en ucuzu o
birde siemensin yalıtkan kısmı çok kırıgan hemen kırılıyo
sigortaların bellibir standartı yokmu markaya takılmayalım

arkadaşlar siemensin bu kadar oy alması beni şaşırttı . geçen bir yerde sigorta aldırdım
montaj edene kadar akla karayı seçtim 15 dakkamı aldı. merlin gerinle aynı yere tam 1 dakika sğrmeden takabiliyorum.

iyimen ' Alıntı:
bence en iyisi şems çünkü en ucuzu o
birde siemensin yalıtkan kısmı çok kırıgan hemen kırılıyo
sigortaların bellibir standartı yokmu markaya takılmayalım

arkadaşım ucuz olan hiç birşey iyi ve kararlı çalışmaz

eksen arkadaşım mükemmel bir yorum getirmiş,bir sigortanın raya montajı,kabloyu sıkma özeliği,vidasnın yıldız olması önemli,merlin gerin ilk tercihim siemens olsa hayır demem,ikiside yoksa legrand olabilir.. ;D iyimen arkadaş şems baş ağrıtır,kaçak akımları durduk yerde atar arıza yokken

doğrusunu söylemek gerekirse şemsi bende kullanmıyorum ama bu firmalar gerekli testleri yapmıyorlarmı bir sigortanın çalışma sistemi aynı deilmi simens başka şems başka bir teknikmi kullanıyorlar bu ürünü üretirken

arkadaşım tabiki ayrı ayrı teknoloji kullanıyorlar ve kullandıkları metallerin özellikleri farklı ayriyetten plastiği ve montaj kolaylığıda önemli en önemlisi kararlı bir şekilde çalışıp seni yarı yolda bırakmaması gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…