En İyi Sigorta Üreticisi Hangisi?

neden kimse möllerden bahsetmemiş burada yaw

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaslar tmş ve otomat grubunda tabiki ABB

arkadaşlar federal yerli üretim ama nedense kaliteye hiç önem vermiyor. bazı arkadaşlar federal demiş. neye göre federal, kalite yok, ucuz diyemi?bir ata sözü vardır,ucuz etin yağnisi yavan olur diye.federal kaliteyi bulsun onu kullanalım bizde. federalin kontaktörleri tam bir fiyasko inşallah düzelirler.

arkadaşlar bende sağlamcı olmayı tercih ederim ve açıkçası hiç federal kullanmadım ama federalin sorun cıkarabileceğini bzı kişilerden duydum o yüzden hiç deneyemedim...
her zaman kaliteden şaşmadan yapmalıyız elektrik şakaya ve denemeye gelmez
merlin-gerin möller ve siemens bu konuda her zaman ilk sıradalar...

benim tercihim hem kaliteli hemde fiyat olarak uygun ABB dir

siemens in tüm ürünlerini kullandım neredeyse plc sürücü sigorta kontatör beyaz eşya olsun ben siemens i çok başarılı bulamadım fiyatları çok yüksek sürücüleri kütük gibi büyük pano da çok yer kaplıyor ve plc ile haberleşmede çok çok problemli bazende haberleşmiyor sigortalar elinizden düşünce kırılıyor sigorta klemensleri çok dar ve zamanla gevşeme ihtimali var plc programlası işkençe resmen başka problemlerde var plc de. kalitesine bişey demiyorum ama professional firma değil. ben şahsen general elektrik diyorum...

bence en iyi ve fiatıda uygun sigorta legrant.siemens kalitelidiye biliniyr amahem fiatı yüksek hemde bağlantıda sorunlar yaşanıyr

aslında günsnda iyi.yerli malı ve fiatıda baya iyi.ben 1 senedir kullanıyrm ve sorun yaşamadım.ismi daha bilinmiyr ama çin malından iyidir.ç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…