en ucuz alarm

aponal

Üye
ucuz alarm kacpara olur kablolu yada kablosuz :confused:

150 altında olan varmı

merhba
syın aponal 150 tl ltında bir lrm ben duymdım siz bu fiatı alıcı olarakmı satıcı olarkmı soruyorsunuz.
saygılarımla

bende var 1 dedektör 1 siren 1 merkez santral 1 kumanda butonu 10 tlf hafızası mevcut ayrıca elimde 8 paket var 650.00tl fit

ne alarmı aradığına bağlı büyük marketlerde geçen gördüm iki kumandalı tavan tipi fotoselli alarm 30 tl

merhaba
ben burada profesyonel alarmlardan bahsettiğimizi sanıyordum marketlerde satılan kumandalı alarmlardan düşünmemiştim herkes işini yapmalı marketin işi gıda benim işim güvenlik
saygılarımla

bende var 1 dedektör 1 siren 1 merkez santral 1 kumanda butonu 10 tlf hafızası mevcut ayrıca elimde 8 paket var 650.00tl fit

markası nedir uygunsa 4 tanesini hemen alarbilirim

profosyonel tip alarm paneli soryorum

akülü
telefon aramalı
sirenli
şifre panelli yada kumandalı

merhba
syın aponal 150 tl ltında bir lrm ben duymdım siz bu fiatı alıcı olarakmı satıcı olarkmı soruyorsunuz.
saygılarımla

ben ne duydum ne gördüm

fakat olay şu ki benim 400 tl fiyat verdiğim yere 200 liraya aynısı takarım derlerse sende bi arayış içine girersin :eek:

Aponal, senin kurduğun cümleyi kuran müşteriyle 600 sene işim olmaz sonrasını bilemem,UCUZ ALARM BAŞA BELA ALARMDIR AYNI ŞEKİLDE UCUZ ALARM KULLANAN UCUZ MÜŞTERİDİR VE SENİ GECE YARISI ARAR

Alarm taktığım adamın kullandığı arabasından girerim tırnaklarının arasındaki kir durumundan çıkarım,mezarcı adam benden uzak olsun, hele ki böyle nete giripte son kullanıcı olupta sağdan soldan fikir alıpta sonrada evine alarmcıyı çağırıp kafasına göre adamcağızı mors eden ******lar benden tamamen uzak dursun..............

ben ne duydum ne gördüm

fakat olay şu ki benim 400 tl fiyat verdiğim yere 200 liraya aynısı takarım derlerse sende bi arayış içine girersin :eek:

sayın aponal profesyonel anlamada bu işi yapıyorsanız ne kadar kazandığınızın farkındasınızdır bırakın siz kim ne yaparsa yapsın yarı yarıya fiyat veren altında başka bir şey arayın bunun servisi var garantisi var bu kadar kolaymı canım bu işler siz 400 diyorsanı bırakın onlar 200 desin alan düşünsüzn ucuzunu aıcaz diye kendinşzşde müşterinizide mağdur etmeyin
saygılarımla

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,222
Kullanıcılar
451,588
Son üye
Gokhan3834

Yeni konular

Geri