EPLAN TERMİNAL DİAGRAMI

isabirinci

Üye
Arkadaşlar eplanda terminal diagramı ve kablo bağlantı diagramı oluşturamıyorum. Nerede hata yaptığımıda anlamış değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar

Eplan hangi versiyon kullanıyorsun. P8 içinse anlatabilirim. Yada sen ne yaptığını yaz yanlışın neyse beraber bulalım.

iyi çalışmalar

Ilgine teşekkürler. Projem bitmiş durumda. Izlediğim yol yeni sayfa terminal diagramı seçiyorum ama karşıma çıkan boş sayfa oluyor. Arkadaşlar otomatik olarak oluşturması gerektiğini söylüyorlar ama netice yok. P8 kullanıyorum 1.8.6

merhabalar,

şu şekilde olmalı;

Proje açıkken üst menüden "utilities" seç daha sonra "reports" ve "generate" seç. Açılan pencereden "new" tıkla oradan istediğin dökümanı seç ve okey le. Daha sonra başlaması gereken sayfa numarasını ver. En sonunda da "generate report" tıkla.

umarım anlatabilmişimdir.

iyi çalışmalar

Tekrar teşekkür ederim. Anlattığınızla birebir. Şimdiki tek sorunum malzeme listesi. Form olarak oluşturabildim lakin formda listelenmesi için nasıl bir yol gideceğimide öğrenmem gerekiyor. Bir uğraştan sonra beceremezsem tekrar sizi yoracam. Engin bilgilerine başvuracam inşallah.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,549
Kullanıcılar
452,166
Son üye
özgür çetin14

Yeni konular

Geri