Ev aletleri için orijinal yedek parçaları nereden temin edebilirim?

ustam kusura bakma senide rahatsız ediyorum ama aklıma birşey takıldı bu klima işinde herhangi bir servis almak gerekirmi gerekirse naıl olacak prosedür nedir değilse servis olmadan biraz tereddütüm var ne dersin

Yetkili servislik çevre edinme açısından etkili bir yol, gelecektede zaten yetkili olayana ekmek kapıları kapatılacak .

Fakat ilk etapta sizin kendinizi sağlam bir biçimde ifade etmeniz gerekecek .

Bir yıl geçiş döneminden sonra akıllı yatırım ve kadro ile oturaklı bir servis alma şansınız dogacaktır

Orjinal yedek parça ya yetkili servisinden yada üretici firmadan bence böyle bir işe gireceksen tefal rowenta simbo king gibi firmalarla konuş yetkili servis ol ve yedek parça sorunu yaşama çünkü orjinal yedek parçasını fabrika üretir onuda sadece yetkili servisine verir. Dediğim gibi servisten alırsan zaten servisten daha pahalıya tamir etmek zorunda kalırsın onunda bir espirisi olmaz.

Ancak yetkili servislerden temin edebileceğiniz yedek parçalarla tamir yapmak size ne para, ne de müşteri kazandırır. Günümüz artık "YETKİLİ SERVİS " çağı...Kendinizce uygun bulacağınız bir firmanın yetkili servisini alın. Hem manen hem de madden tatmin olursunuz...

Selamün aleyküm ali ustam bana King el blenderi K 928 Hız motoru lazım nerden temin edebilirim bu konuda yardımını bekliyorum hayırlı işler kolay gelsim

sevgili dostum... oncelıkle emeklıkden sonrakı iş hayatında sana başarılar dıılerım once....
sonra.. sonrası bıraz karamsarlık olacak ama bunları sana aktarmak zorunda hıssedıyorum kendımı....
oncelıkle elektrik teknısyenlığınde emeklı olduğunuzu yazmışsınız
eğer maksadınız ufak bır atolye acıp gunuk harclığınız gelen ufak ev aletleri ile cıkarmaya calışıyorsanız bazı markalarda parcaları ancak yetkılı servislerden oldukca pahalı bedeller odeyerek alırsınız
ornekmı, bir tefal utunun içindeki silikon contaları ancak servisde bulursunuz keza termostat ayar mekanızması da oyle... bilmem ne marka bir blendırın 1 lıralık cark dişlisine 10 lira odediğiğmi bilirim 6 sene önce.....
klima konusuna gelırsek.. g antepde kı durumu bılemem ama klima konusu nda temel bılgilere sahip olmanız vede 1 2 sene tecrubnızı artırmanız gerekir... kaldıkı bır ıkı markanın dışında kalan klimalrın krıtık parcalarını bulmanız zor olacaktır...
nacızane yukarıda bır arkadaş yazmış bir iki firmanın yetkılı servisliğin alarak bu hayata atılmanzı bana gore en mantıklısı olur...
sevgiler hakan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…