EVCO evkb21 Dijital Termostat ayarı

Kablo bağlantısını yaptırınca soğuttu ilk gün sonra birden soğutmamaya başladı, ayarlarını değişmiş olabilirim, en üstteki arkadaşın paylaştığı kullanma klavuzunudaki gibi ayarladım ama yine olmadı

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kompresore çıkış verilip verilmediğini nasıl kontrol edebilirim?

kompresore 4nolu uctan ve mavi kablodan 220 volt gidiyor gorunuyor beyaz kablo ile. Voltaj varmı kontrol ediniz.

voltaj varsa sorununuz gaz devresindedir. Kompresprunuz çalışıyormu sistemde gaz varmı kontrol ediniz.

şarj portu varsa kompresor üzerinde manifold bağlayıp içindeki gaza göre olçumlemelisiniz.

şarj portu varsa kompresor üzerinde manifold bağlayıp içindeki gaza göre olçumlemelisiniz.
Merhaba Serkan ustam kolay gelsin. Benim sorunum a cevap verirseniz müteşekkir kalırım. Kuluçka makinası aniden durdu ve sıcaklık 87 dereceyi gösteriyor. Ve 37 den yüksek olduğu için de çalışmıyor. Ayarlayamadim. Yardım edin.

Ekli dosyalar

• IMG_20161009_102203.jpg
    398.4 KB · Görüntüleme: 18
Bu durum aniden gelişti ise ve cihaz daha önceden çalışıyorduysa sorun ayarlardan değil arıza olduğunu düşünüyorum.

Kuluçka makinasının içerisi kaç derece ?
37 dereceden duşuk ise büyük ihtimal sensorunuz arızalı olabilir.

Eğer yeni imal ediyorsanız sensor lambaya çok yakın olmamalıdır bu sorun oluşturacaktır. İç havayı homojenize etmek için küçük bir fan kullanılmalıdır.

Şimdilik bu dediklerimi kontrol ediniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…