evde 3faz yapma olasılığı

pygmalion

Üye
merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacaktı evimde 220 volt var fakat elimdede 380volt bir motor var çalışıp çalışmadığını denemem gerekiyor evde bu motoru deneme olasılığım varmı? varsa nasıl açıklarsanız sevinirim

motor gucun buyuk degıl ise kondansator takarak çalıştırabilirsin kontrol kalemindede yeterince bilgi var bu konuda

motorum 0.09kW çok güçlü değil forumda baktım ama bulamadım yanlış başlıkla arıyorum sanırım

Verimi yarı yarıya düşecek haberiniz olsun.

eğer motorunuzu yeni almışsanız iade ederek monofaze ile beslemeli motor almayı düşünebilirsiniz. motorunuzdan verim düşümü yaramak istemiyorsanız: branşman ve konun hattını trifaze yapmanız gerekir. bunun için tedaşa tadilat projesi çizdirmeniz ve sayacınızı trifaze sayacı olarak değiştirmeniz şarttır. kolay gelsin.

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacaktı evimde 220 volt var fakat elimdede 380volt bir motor var çalışıp çalışmadığını denemem gerekiyor evde bu motoru deneme olasılığım varmı? varsa nasıl açıklarsanız sevinirim

kondansator fikrini ekonomik olsun diye verdim eger istersen monofaze giriş trifaze çıkışlı suruculer mevcut onlar senin daha iyi işini gorur

ne kadardır bu monofaze giriş trifaze çıkış sürücülerin fiyatı
birde bu sürücüleri otomaitk olarak devreye alıp çıkartabilirmiyiz başka bi sinyalle

dıjıtal ınput gırışlerını kullanarak isteginizi yaparsınız otomatık manuel girer çıkar 0,37 kw ACS150-01E-02A4-2 100 euro civarında

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,881
Kullanıcılar
451,016
Son üye
töroğluhalit

Yeni konular

Geri