f4 inverter

51ahmet

Üye
arkadaşlar f4 serisi keb invertere pc ile parametre atmak veya almak istiyorum kabloyu yaptım 2-2,3-3,5-7 şeklinde ama bağlanmıyor.no inverter diyor bağlanan arkadaşlar detaylı anlatırlarsa sevinirim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşlar f4 serisi keb invertere pc ile parametre atmak veya almak istiyorum kabloyu yaptım 2-2,3-3,5-7 şeklinde ama bağlanmıyor.no inverter diyor bağlanan arkadaşlar detaylı anlatırlarsa sevinirim
Kardeşim Keb kombivis programıni yükle. Sonrada YouTube ta bunu anlatan bı video var..Burdan yazsam net anlatamam.ama çok basit. Rs 485 ile bağlantı yap görür. Bilgisayarinda yoksa seri port. O zaman rj45 kablosu ile bagla. Bildiğimiz internet kablosu yani bnde F4 u. F5 e ceviremedim...

Olmazsa yarın akşam 7 gibi beni ara. 05549165064. Bnde zaman geçsin diye ilgileniyorum. Uzman değilim Elektrik teknikeriyim biraz meraklıyım.

Kabloyu nasıl yaptın bana gosterır mısın

Forum istatistikleri

Konular
129,402
Kullanıcılar
451,927
Son üye
tukabu

Yeni konular

Geri