Ferroli Kombi Termostat Kablo Çapı

hasçel

Üye
evde kullandığım Ferroli marka kombiyi geçen kış termostatsız kullandım ve faturalar baya kabarık gelmişti. Bu gün termostat aldım fakat kablo almamıştım. 0,75 lik çoklu kablo alsam yeterlimidir.Faturalara termostat takınca olumlu olarak yansıyabilirmi merak ettim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
termostatın anlamı bulunduğu ortama göre ısıtıp veya soğutmak oturduğunuz odaya takarsanız oranın sıcaklığına göre kombiyi devreye alır veya devreden çıkarır tasarruf sağlar bir kısım..... bağlantısına gelince 0.75 kablo yeterli gelir tabiki. saygılarla.....

Yazmışolduğunuz cevap için teşekkür ederim.birde şunu sormak ve öyrenmek istiyorum:Viessman kombi termostat bağlantısında üç kablo bağlı ve servis iki kabloyla sorun yaşanıyor demiş.Bizim Ferrolide termostat bağlantısında öyle bir durum varmı.

bazı kombilerdeki oda termostatı modulasyon yaptığı için 3 uçludur bazı kombilerde ise aç- kapa işlemi yapar sadece devrede sıcaklıkla değişen bir anahtar görevi yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…