format atma islemi

Hepar_-_

Üye
Acer aspire 3000 markali laptopum vardi yenisini alinca digerini kullanmamaya basladimama simdi onarmak istiyorum formati nasil aticm ve hangi isletim sistemi format cd'si alaym

o makineye windows xp olur en hızlı onunla çalışır. boot özelliği olan bir xp cd si ile rahatça formatlayabilirsiniz formatlamak içinse makinenin bios ayarlarından first boot device cdrom yapıp kaydedin xp cdsini takıp cd den yüklemek için bir tuşa basın.var olan c bölümünü silip tekrar oluşturun ve yükle diyip kuruluma başlayın.kurulum bittikten sonra güncel driverlarıda destek sitesinden indirip kurun işlem tamamdır takıldığınız yer olursa sorarsınız kolay gelsin..

Acer aspire 3000 markali laptopum vardi yenisini alinca digerini kullanmamaya basladimama simdi onarmak istiyorum formati nasil aticm ve hangi isletim sistemi format cd'si alaym

Şimdi Okuyup Duruyorum Anlamadım. Elinde Acer Leptop Vardı Yeni Bir Leptop Aldın. Aceri Kullanmamaya Başladın Fakat Şimdi Onarmak İstedin ve Formatı Nasıl Atacağını Mı Soruyorsun ?

Konuyu Açık ve Net Bir Dille İfade Edersen Elimden Geldiğince Yardımcı Olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,912
Kullanıcılar
451,070
Son üye
oguzhanciller

Yeni konular

Geri