Fotosel Kağıt boyu sorunu

savasarc

Üye
Arkadaşlar bir sıkıntım var. dikey makine kagıt boyu sorunu. 3*5 pakette bir paketin boyunu kısa kesıyor. fotoseldendir diye dusundum. yeni fotosel taktım yine aynı yapıyor. ambalajı kaydıran palet kayıslarıda değistirdim. yine duzelmedi. nedeen olabilr bu sorun. bu konuda bilgisi olan yazabılırmı. yada tel umarası bıraksın ararım. savasarc@gmail.com

meehaba sorunuzun sensorle ilgili olsugunu sanmiyorum makinaniz bilgisayar v.b ilemi kontrol ediliyor

egerki makinanız programlarla calisiyosa program larda hata meydana gelmis olabilir veya sensorunuz bir oynar baslik uzerinde ve hareketli baslikla hareket ediyorsa buradada sorun olabilir

sana tavsiyem bu arızalar programdan olduğu kadar mekanik aksamdaki problemlerden dolayıda yapabiliyor sensör yeni olsa bile çıkış voltajı çok önemli yeni deyip geçme problem çıkartabilir örneğin plc 24 voıt isterken plc ye 19 .20 . volt gidiyorsa bu bile etkendir program varsa o şekilde ayar değiştirilmiş olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…