FP-X CPU teknik fark.

ceyhanII

Üye
Liste fiyatları aşağıdaki gibi olan FP-X CPU' ların arasındaki farkı bilen var mı acaba. Dökümanları taradım ancak besleme voltajı hariç anlamlı teknik bir fark bulamadım. Bu sedece bir pazarlama statejisi mi acaba?

AFPX-C30T....... 220 VAC Besleme .....16 GİRİŞ / 14 ÇIKIŞ DC 24V NPN..........189 USD
AFPX-C30TD........24 VDC Besleme .....16 GİRİŞ / 14 ÇIKIŞ DC 24V NPN..........473 USD

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba CeyhanII

Özdisan firmasındaki satıcı arkadaşlarımı arayarak bu ürünlerin liste satış fiyatının her iki ürün içinde 410 $ olduğunu öğrendim.

Gereken Fiyat detaylarını Özdisan Satıştan Müge Hanım ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

İyi günler

Teşekkürler,
Ben de yukarıdaki fiyatları Özdisan' ın listesinden aldım. Bir tuhaflık var gibi gelmişti zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…