güç kaynagı

alis06

Üye
Merhaba arkadaşlar bana ayarlı güç kaynağı gerekli 0-24 volt ama özel bir güç kaynağı olacak 4 farklı çıkışı felan olacak örnek verirsem işte ilk çıkış 24 volt ikinci çıkış 12 volt üçüncü çıkış 5 volt son çıkışda 2,5 volt gibi olacak aslında benim şuanda dedigim şeylere göre ayarlı olmasının bir anlamıda yok sadece 24-12-5-2,5 volt çıkış versin yeter. Bahsettigim devreye sahip olan birileri varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

kardeş sana PC lerin power ını öneririm hazır güvenli ve tam tarif ettiğin gibi git bi bilgisayarcıya iste bitane ya 2. el ya sıfır görsün işini kolay gelsin

pc power supplylerinde 24 volt yok malasef 12-5-3,3V (-12 , -5) var

cevaplar için tşkürler yani devrelerde ihtiyaç duyuyorum böyle şeylere işte step motoru ayrı besle entegreleri ayrı besle 12 voltdan dirençle entegreleri besle ugraş dur kısaca

mrb ben faruk emeksiz bana 5 kv lik kesintisiz güç kaynağı (ups) şeması lazım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim mail adresim:i.farukemeksiz@hotmail.com iletişim kurabilirsiniz şimdiden teşekür ederim.

mrb 5kwlık inverter devre şemaları konusunda yardımcı olursanız sevinirim mail adresim-----------------------------------

e-mail adresi vermek yasaktır. Bu tür mesajları pm yolu ile yapınız

Düzenleme:
korkmaz_design

sanırım işimey yarayacak teşekkurler emegi gecen arkadaşlarima

paylaşım icin tsk ler ama elinde 30 volt dc kaynagı seması olan varsa gonderebılırmı acaba acele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…